
Набор стеклянный обеденный стол и 4 мягких кресел Home Fest Panana Черный
8 612,82 ₴
- В наличии
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продаються комплекти кухонної мебелі: стіл та 4 стільця. Повністю нові, заводська упаковка, в розібраному вигляді. В наявності в двох кольорах: чорні та білі. Топ продаж Amazon.
Скляний стіл з чотирьма з металевими стільцями з екошкіри, що робить цей комплект особливою комбінацією. Проста елегантність цього набору зробить щоденні вечері особливими. Цей обідній набір забезпечує надзвичайну стабільність та забезпечує тривалий термін служби. Це чудовий вибір для вашої їдальні або кухні.
РОЗМІРИ СТОЛА:
Стіл розміри:
Довжина: 120 см.
Ширина: 70 см.
Висота: 75 см.
РОЗМІРИ СТІЛЬЦЯ:
Висота загальна: 97 см.
Висота від землі до сидіння: 48 см.
Товар в наявності. ЦІНА АКТУАЛЬНА.
Працюємо також на опт.
Доставка по Луцьку. В регіони новою поштою наложеним платежем без передоплати. Детальна інформація по телефону.
Порядність та швидкість відправки гарантуємо.
ВДАЛИХ ПОКУПОК!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Home Fest |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Закаленное стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 740 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | стекло тонированное |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Количество персон | 4 |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт. |
| Упаковка стула/кресла/табурета | В разобранном виде |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет обивки | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 612,82 ₴









