
Комплект кухонной мебели: стол и 4 кресла Home Fest Panana белый
8 612,82 ₴
- В наличии
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продаються комплекти кухонної мебелі: стіл та 4 стільця (Польща). Повністю нові, заводська упаковка, в розібраному вигляді. В наявності в двох кольорах: чорні та білі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Стіл: гартоване скло товщиною 7 мм
Крісла: екошкіра
РОЗМІРИ СТОЛА:
Стіл розміри:
Довжина: 120 см.
Ширина: 70 см.
Висота: 75 см.
РОЗМІРИ СТІЛЬЦЯ:
Висота загальна: 99 см.
Висота від землі до сидіння: 48 см.
Товар в наявності. ЦІНА АКТУАЛЬНА.
Працюємо також на опт.
Доставка по Луцьку. В регіони новою поштою наложеним платежем без передоплати. Детальна інформація по телефону.
Порядність та швидкість відправки гарантуємо.
ВДАЛИХ ПОКУПОК!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Home Fest |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Каркас, ножки | металл |
| Количество персон | 6 |
| Покрытие | Закаленное стекло |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Столешница | стекло прозрачное |
| Стул | 4 шт. |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Упаковка стула/кресла/табурета | В разобранном виде |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет обивки | Белый |
| Ширина стола | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 612,82 ₴







