
Садовая качеля 3-х местная Fregat RELAX + 2 подушки Коричневая
4 128,82 ₴
- В наличии
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продаються садові качелі Fregat Relax. Повністю нові, заводська упаковка, в розібраному вигляді.
Кольори в наявносі: сірий, зелений
Особливості:
- регульований дах
- знімний чохол, який можна мити
- кріплення качелі на міцних пружинах
- конструкція - сталь з порошковим покриттям
- водонепроникний матеріал
- стійка до погодніх умов та ультрафіолетового випромінювання
- основа - брезент
- ВАГА 19 кг
- навантаження 200 кг
РОЗМІРИ:
розміри гойдалки загальний: ширина: 170,0 см, висота: 156,0 см, глибина: 118,0 см
сидіння: ширина: 140 см, висота: 45 см, глибина: 45 см
Качелі Relax забезпечать Вам повний комфорт під час відпочинку.
RELAX - ця пропозиція, яка виправдає очікування навіть найвимогливіших, піклуючись про комфорт відпочинку у будь-якій ситуації - під час соціальної зустрічі, відпочинку з сім'єю або моменту для себе.
RELAX - ця пропозиція, яка виправдає очікування любителів активного відпочинку.
Товар в наявності. ЦІНА АКТУАЛЬНА.
Працюємо також на опт.
Доставка по Луцьку. В регіони новою поштою. Детальна інформація по телефону.
Порядність та швидкість відправки гаранткую.
ВДАЛИХ ПОКУПОК!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Furnide |
| Диаметр несущей трубы | 38 мм |
| Комплектация навесом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал каркаса | сталь покрытая порошковой краской |
| Материал навеса | непромокаемая ткань |
| Опора | 4 ножки |
| Состояние | Новое |
| Тип качели | 3-х местная не раскладная |
| Цвет | Коричневый |
| Комплектация | |
| Антимоскитная сетка | Нет |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Габаритные размеры качели | |
| Вес | 19 кг |
| Высота | 1560 мм |
| Глубина | 1180 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа сиденья | текстилин |
Информация для заказа
- Цена: 4 128,82 ₴



