
Конструктор блочний QB300-205 "Block&Steps: Морська Місія" + ходилка і меморі гра 3в1, 124дет. qbee
1 176,25 ₴
- В наличии
- Код: simb-27477007566Кон3295
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія «Blocs&Steps» від qbee — це не лише про конструктор. У кожному наборі, окрім блоків, ви отримуєте тематичну гру-ходилку та гру «меморі».
«Морська Місія» — багатофункціональний набір, у якому діти вирушають у захопливу морську подорож. Тематична настільна гра-ходилка додає драйву та азарту, а гра «меморі» тренує пам’ять і уважність. Ідеальний вибір для розвитку уяви, логіки, дрібної моторики та командного духу. Три ігри в одному наборі — тричі більше радості!
Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | qbee |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 21 мм |
| Країна походження | Україна |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
| Ширина | 21 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 176,25 ₴









