
Беговел мотоцикл для девочки Дора QB002-104 qbee
1 363,75 ₴
- В наличии
- Код: simb-27851464456Укр7724
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Беговел мотоцикл для девочки Дора QB002-104 qbee
Хто любить пригоди та досліджувати нові місця?- «Дора-мандрівниця»
Сучасний дитячий мотоцикл у кольоровій гамі рожевого та фіолетового створений для маленьких шанувальників мультсеріалу "Дора". Малюку достатньо відштовхнутися ніжками, щоб почати рух. Зручне кермо допомагає впевнено триматися, а широкі колеса забезпечують стійкість на будь-якому покритті. Легкий і водночас міцний пластик робить виріб надійним та довговічним.
Дизайн прикрашений яскравими наклейками з героями мультфільму, завдяки чому іграшка виглядає стильно та одразу впізнається дітьми.
0138/52
Розміри виробу: 70×32×52 см, висота до сидіння — 32 см, діаметр коліс — 20 см.
Максимальне навантаження: до 30 кг.
Вага: 2,9 кг.
Розмір пакування: 37×69×52 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | qbee |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.9 кг |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 54 см |
| Длина | 70 см |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові властивості | мультгерой/герой |
| Країна походження | Україна |
| Материал | Пластик |
| Наші пропозиції | qbee&brands |
| Пакування | кульок |
Информация для заказа
- Цена: 1 363,75 ₴

