
Набір ляльок WG048 "Сім'я" з басейном, в коробці р.52,5x7,5x31 см YG Toys
1 127,50 ₴
- В наличии
- Код: simb-27984656756Лял4191
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір ляльок WG048 "Сім'я" з басейном — великий сюжетно-рольовий комплект, який включає маму, тата, дитину та аксесуари для гри на воді. У наборі є басейн, шезлонги та інші елементи, що створюють атмосферу відпочинку. Іграшка стимулює розвиток фантазії, сюжетно-рольових ігор та соціальної взаємодії.
Поставляється в коробці розміром 52,5 × 7,5 × 31 см. Бренд — YG Toys. Підходить для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Высота | 31 см |
| Длина | 52.5 см |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 7.5 см |
| Вес | 1.125 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 127,50 ₴

