
Набор машинок Космические Приключения на радиоуправлении YW524
1 805 ₴
- В наличии
- Код: simb-28053818486Маш3251
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набор машинок Космические Приключения на радиоуправлении YW524
Це захоплива гра для двох, яка подарує море емоцій та драйву. У комплект входять дві бамперні машинки з підсвічуванням і звуковими ефектами, кожна з яких має знімну фігурку водія. Завдяки спеціальним чутливим зонам на бамперах, при зіткненні фігурка суперника катапультується з машинки — і це головна мета гри! Кожна машинка працює від акумулятора 3.7 V, а пульти керування — від батарейок типу “АА”.
У комплект також входить інструкція для легкого старту гри.
Особливості:
- 2 бамперні машинки у наборі;
- розміри машинок: 16х11х12 см;
- машинки працюють від акумулятора 3.7 V кожна, які разом із пристроями для їх підзаряджання включено до набору;
- пульти керування машинками працюють від 2 батарейок типу “АА” кожен (не включені);
- при роботі машинки підсвічуються та відтворюють різноманітні аудіоефекти;
- машинки мають режим демонстрації, який вмикається на пультах керування;
- машинки мають знімні фігурки водіїв;
- на бамперах машинок є спеціальні чутливі кнопки, які катапультують фігурку водія з машинки при натисканні на них;
- метою гри є катапультування водія супротивника з машинки;
- до набору включено інструкцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Країна іграшок |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 38 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Механизм | дистанційне управління |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 805 ₴



