
Набір зброї 898-1A бластер, рації, бінокль в коробці р.61x7x35 см YG Toys
1 370 ₴
- В наличии
- Код: simb-28685833126Збр0044
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір зброї 898-1A — великий і захопливий комплект для активних рольових ігор. У наборі є бластер, рації та бінокль, що дозволяє дитині створювати яскраві пригодницькі сюжети: спецоперації, пошукові місії чи командні ігри.
Бластер може бути оснащений світловими та звуковими ефектами (залежно від моделі). Рації мають ігровий дизайн, а бінокль допомагає розвивати спостережливість.
Поставляється у великій коробці розміром 61×7×35 см від YG Toys.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Материал | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 7 мм |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 61 мм |
| Вес | 1.3542 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 370 ₴

