
Колонка 5021A "KARAOKE" Bluetooth в коробці р.36,5x15,5x30,5 см YG Toys
1 911,25 ₴
- В наличии
- Код: simb-28939354786Муз0055
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іграшкова колонка 5021A KARAOKE від YG Toys — багатофункціональний музичний пристрій для веселих ігор та домашніх виступів. Колонка підтримує Bluetooth-з’єднання, що дозволяє відтворювати музику зі смартфона, планшета або іншого сумісного пристрою.
Формат караоке робить гру ще цікавішою: дитина може співати улюблені пісні, влаштовувати імпровізовані концерти та розважальні шоу. Яскравий дизайн і зручна форма підходять для використання вдома. Корпус виготовлений із міцного пластику.
Колонка постачається в коробці та зручна для зберігання й транспортування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3167 кг |
| Ширина | 15.5 мм |
| Высота | 30.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 36.5 мм |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Пластик |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 911,25 ₴

