-27%

Комплект килимків для ванної та туалету KONTRAST OSLO СВІТЛО СІРИЙ 3шт.
1 274,84 ₴
926,84 ₴
- В наличии
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для ванної та туалету, що складається з 3 частин:Килимок 45x75 см,Килим з контуром 45х40 смКилимок для дошки 45х36Характеристика:Висота ворсу: 10 мм.Імітація кролячого хутра.Оксамитово м’яке, затишне.Нековзне латексне дно, ідеально підходить для слизьких поверхонь.М’яка і приємна для ходьби.СКЛАД:Верх: шовковистий , виготовлений для імітації хутра кролика.
Внизу: неслизька латексна підкладка для запобігання ковзанню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kontrast |
| Страна производитель | Китай |
| Высота ворса | 10 мм |
| Длина | 75 см |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Материал | Полиэстер |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Тип | Набор ковриков |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Водонепроницаемый|подходит для пола с подогревом |
| Форма | Овальная|Прямоугольная |
| Ширина | 45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 926,84 ₴




