
Яскравий самокат Маратон Maraton SPORT 145
2 312,50 ₴
- В наявності
- Код: simb-13544994666Різ1044
+380 (97) 389-82-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий самокатМаратон Maraton SPORT 145
Виробник Maraton
Кількість коліс - 2
Особливості моделі - Ремінь для перенесення,
Кермо регулюється по висоті,
Складна модель
Гальмо Задній ножний.
Діаметр коліс (мм): Переднє х Заднє 145 × 145.
Матеріал коліс - PU Поліуретан, Покриття Деки - Наждачка.
Ширина деки-100 мм.
Кермо - ширина - 345 мм,
Висота ручки 80 — 90 див.
Матеріал грипс Гума.
Максимальне навантаження 70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 312,50 ₴









