
Автомодель Ламборгини Lamborghini Terzo millennio 1:24 Bburago 18-21094
1 240 ₴
- В наличии
- Код: simb-29806247586Маш0476
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомодель Ламборгини Lamborghini Terzo millennio 1:24 Bburago 18-21094
Автомодель Lamborginui Terzo Millennoi Bburago стане відмінним подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Ігрова цінність моделі в тому, що вона має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
Автомодель Lamborginui Terzo Millennoi Bburago має:
металевий корпус,
двері і капот, що відкриваються,
дзеркала заднього виду,
реалістичні фари,
гумові шини, як у справжнього автомобіля.
Моделі автомобілів Bburago допоможуть розвинути у дитини:
сприйняття простору,
світогляд,
вміння грати і колекціонувати.
Масштаб - 1:24.
Колір в асортименті: зелений, сірий.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bburago |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Ширина | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові властивості | форма |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴





