
Садовая качеля - диван раскладная Fregat RELAX PLUS Серая РАСПРОДАЖА + 2 ПОДУШКИ
10 559,82 ₴
- В наличии
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Продаються садові качелі Fregat RELAX PLUS. Повністю нова, заводська упаковка, в розібраному вигляді, привезені з Польщі.
Кольори в наявності: сірий та бежевий
Особливості:
- регульований дах
- розкладне сидіння - диван
- кріплення качелі на міцних пружинах
- конструкція - сталь з порошковим покриттям
- стійка до погодніх умов та ультрафіолетового випромінювання.
- водонепроникний матеріал
- масивні, антипослизові ніжки
- підставки під напої
- висока якість виконання
Характеристики:
Загальні РОЗМІРИ:
- Ширина: 202 см
- висота: 168 см
- глибина: 110 см
Розмір матраца:
- ширина: 160 см
- висота: 50 см
- глибина: 50 см
розміри дашка:
- 195 см х 97 см х 15 см
Максимальне навантаження: 220 кг.
вага : 40.0 кг
Качелі Relax Plus забезпечать Вам повний комфорт під час відпочинку.
Товар в наявності. ЦІНА АКТУАЛЬНА.
Працюємо також на опт.
В регіони новою поштою наложеним платежем БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ.
Порядність та швидкість відправки гаранткую.
ВДАЛИХ ПОКУПОК!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Furnide |
| Диаметр несущей трубы | 48 мм |
| Комплектация навесом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 250 кг |
| Материал каркаса | сталь покрытая порошковой краской |
| Материал навеса | непромокаемая ткань |
| Опора | 4 ножки |
| Состояние | Новое |
| Тип качели | 4-х местная раскладная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры качели | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 1680 мм |
| Глубина | 1100 мм |
| Ширина | 2020 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 500 мм |
| Глубина сиденья | 500 мм |
| Ширина сиденья | 1600 мм |
| Комплектация | |
| Подстаканник | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Основа сиденья | текстилин |
Информация для заказа
- Цена: 10 559,82 ₴






