
Автомодель 18-21114 PORSCHE MACAN 4 ELECTRIC (чорний, 1:24)
1 353,75 ₴
- В наличии
- Код: simb-30348377836Маш0497
+380 (97) 389-82-07
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомодель PORSCHE MACAN 4 ELECTRIC стане відмінним подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Porsche Macan 4 Electric — це нове втілення спортивної ДНК Porsche у світі електромобілів: динамічний, тихий і технологічно досконалий. Завдяки миттєвому прискоренню, витонченому дизайну та інноваційній електричній платформі він дарує відчуття справжнього драйву без компромісів. Недарма модель уже отримала міжнародне визнання, зокрема нагороди MotorWeek Drivers’ Choice Awards – Best EV та Sunday Times Car of the Year, підтверджуючи статус одного з найяскравіших електричних кросоверів нового покоління.Двері і капот можна відкрити.
Дизайн салону надзвичайно деталізований.
Автомодель забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
В авто металевий корпус з пластиковими елементами.
Рухомі колеса з гумовими шинами, як у справжнього авто.
Довжина авто приблизно 19 см.
Модель автомобіля Bburago допомагає розвинути:сприйняття простору
світогляд
вміння грати та колекціонувати.
Масштаб — 1:24.
Колір: чорний.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bburago |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 11 мм |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 353,75 ₴

